החלמה לאחר ניתוח

מרכז ההחלמה " מול הים" מתמחה מזה שנים, במטופלים שעברו ניתוח וזקוקים לסיוע וטיפול, בטרם חזרתם לביתם.

למרכזנו מגיעים מידי שנה, מאות רבות של מנותחים, ממחלקות כירורגיות מכל רחבי הארץ ומכל סוגי הניתוחים, החל מניתוחי כלי דם ותיקון מפרצות כגון ניתוח אורטה, ניתוח קרוטיס, וניתוחי כלי דם ברגליים, כולל מנותחים לאחר ניתוחי בטן מורכבים, כירורגיה אונקולוגית וכירורגיה כללית אחרת. כמו כן, מחלימים ששהו תקופה ממושכת בבית חולים.

יש לציין כי תהליך וזמן ההחלמה שונה בין מטופל למטופל, ומושפע מסוג הניתוח שעבר, צרכיו ומצבו הרפואי והסיעודי. מעבר מהיר מבית החולים לבית, עשוי להוות מעמסה גדולה על בני המשפחה, אשר לרוב אינם ערוכים לתת מענה לצרכים רפואיים וסיעודיים.

אנו מאמינים כי סיוע ותמיכה צמודים במהלך תקופה טראומתית זו, מסייעים רבות בתהליך ההחלמה והחזרה לחיים רגילים.

מרכז ההחלמה מול הים מציע את הפתרון האידיאלי לתקופת המעבר שבין בית החולים לבין חזרת המטופל לביתו, ומאפשר למטופל לשהות בפיקוח רפואי וביקורת 24 שעות ביממה, לצבור ביטחון, להתחזק, ולקבל את הכלים הדרושים על מנת לחזור לשגרת חייו בהקדם האפשרי.

חשוב לציין כי קיים שיתוף פעולה בין המחלקה המשחררת של בית החולים שבו שהה המטופל וכי צוות מרכז ההחלמה פועל על פי הנחיות המחלקה ומעניק למטופל טיפול אישי בהתאם לצרכיו הרפואיים, תזונתיים וסיעודיים.

השהייה במרכז ההחלמה הינה בפנסיון מלא ובפיקוח רופא ואחות 24 שעות ביממה.

שירותים נלווים

  • ביקורת רפואית יומית
  • סיוע סיעודי בפעולות היום יום – עזרה ברחצה, הלבשה וכו'
  • פיזיוטרפיה אישית
  • תוכנית הרצאות מגוונת בתחום הבריאות והתזונה
  • אינטרנט אלחוטי
  • חדרים מרווחים ונעמים.

שקט נפשי

מרכז ההחלמה ממוקם על שפת הים, למול נוף מרהיב ומרגיע. אנו מאמינים שזהו המיקום האידיאלי לרוגע ושלווה, החשובים כל כך לאחר צאתך מבית החולים. הצוות המקצועי יעניק לב יחס אישי וחם ויהיה קשוב לצרכיך בכל עת.

זכויות להחלמה לאחר ניתוח למבוטחים בביטוח משלים של קופות החולים

הביטוח המשלים של קופות החולים משתתף בשהייה במרכז ההחלמה. ההשתתפות הכספית של הקופות שונה בין קופה לקופה ומותנית במספר מינימאלי של ימי אשפוז בבית החולים ובסוג הניתוח. לנוחיותך, ריכזנו עבורך מידע חשוב זה.

לחברי כללית / כללית מושלם - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי מכבי מגן זהב או כסף - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי לאומית זהב - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי מאוחדת עדיף או שיא - למידע על זכויותיך לחץ

החלמה למבוטחים בביטוח בריאות פרטי

חברות הביטוח מציעות ביטוחי בריאות פרטיים במסלול אישי או קולקטיבי. חלק מהפוליסות מכסות תשלום ימי החלמה לאחר ניתוח. המימון הכספי שונה בין הפוליסות השונות וכרוך במספר התניות.

לבדיקת זכויותיך, ניתן לפנות למזכירות מרכז ההחלמה ואנו נסייע בבדיקת זכויותיך למול חברת הביטוח. ניתן לפנות אלינו במייל ואנו נתקשר אליך בהקדם האפשרי.

למרכז ההחלמה מול הים הסדרים עם חברות הביטוח והסדרים עם הארגונים והקולקטיבים הגדולים בישראל.

למידע נוסף על החלמה לאחר ניתוח ובדיקת הזכויות בביטוח המשלים או בחברת הביטוח, ניתן לפנות למזכירות מרכז ההחלמה. טלפון : 03-6560605 או במייל .

בדוק זכאותך להחלמה מהקופה!