החלמה לאחר ניתוח אורתופדי

בישראל מבצעים מידי שנה אלפי ניתוחים להחלפת מפרק ירך או ברך, בשיטות חדשניות ובטכנולוגיות מתקדמות.

הניתוחים הדחופים הינם בדרך כלל, בגין תאונות דרכים, פציעות, וניתוחים בגין פגיעות ספורט.

יש לציין כי הניתוח ותהליך ההחלמה עשויים להוות אירוע טראומתי הן מבחינה גופנית והן מבחינה ונפשית ויש חשיבות רבה בתהליך זה, לתמיכה הרפואית והסיעודית ותמיכת בני המשפחה, אשר יכולים לסייע רבות לחזרה לשגרת החיים.

שיעורי ההצלחה מניתוחים אורתופדים הינם גבוהים ביותר אך הצלחתם מותנית בשיתוף פעולה של המטופל בעת האשפוז, בשלבי השיקום וההחלמה במוסד המתאים, וכמובן לאחר חזרתו לביתו.

בהשוואה לאשפוזים אחרים, תהליך השיקום וההחלמה לאחר ניתוח אורתופדי, הינו בדרך כלל ארוך יותר,דבר שעשוי להוות מעמסה על בני המשפחה, שאינם מורגלים לכך או שאינם מסוגלים לכך.

מרכז החלמה אורתופדי מול הים

מרכז ההחלמה מול הים מציע את הפתרון האידיאלי לתקופת המעבר שבין בית החולים לבין חזרת המטופל לביתו, תוך שימוש בידע ובניסיון שנצבר במהלך השנים והתמחות בתחום האורתופדיה ובטיפול במאות מחלימים מידי שנה.

אנו נסייע ליקירך באופן אישי בביצוע פעולות היום יום, להתחזק, לצבור בטחון ולקבל את הכלים הדרושים על מנת לחזור לשגרת חייו בהקדם האפשרי.

צוות המרכז פועל על פי הנחיות המחלקה המשחררת של בית החולים ומעניק למטופל טיפול אישי בהתאם לצרכיו, ועל פי תוכנית שנבנית במיוחד עבורו.

השהייה במרכז ההחלמה הינה בפנסיון מלא ובפיקוח רופא ואחות 24 שעות ביממה. למרכז ההחלמה הסכם שיתוף פעולה עם בית חולים וולפסון הסמוך, הכולל בין השאר ביקורת אורתופד מומחה.

שירותים נלווים

  • ביקורת רפואית יומית
  • סיוע סיעודי בפעולות היום יום– עזרה ברחצה, הלבשה וכו'
  • פיזיוטרפיה אישית
  • ביקורת של אורתופד
  • תוכנית הרצאות מגוונת בתחום הבריאות

שקט נפשי

מרכז ההחלמה ממוקם על שפת הים, למול נוף מרהיב ומרגיע. אנו מאמינים שזהו המיקום האידיאלי לרוגע ושלווה, החשובים כל כך לאחר צאתך מבית החולים.הצוות המקצועי יעניק לב יחס אישי וחם ויהיה קשוב לצרכיך בכל עת.

זכויות להחלמה אורתופדית למבוטחים בביטוח משלים של קופות החולים

הביטוח המשלים של קופות החולים משתתף בשהייה במרכז ההחלמה כולל מימון פיזיוטרפיה יומית. ההשתתפות הכספית של הקופות שונה בין קופה לקופה ומותנית במספר מינימאלי של ימי אשפוז בבית החולים ובסוג הניתוח. לנוחיותך, ריכזנו עבורך מידע חשוב זה.

לחברי כללית / כללית מושלם - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי מכבי מגן זהב או כסף - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי לאומית זהב - למידע על זכויותיך לחץ
לחברי מאוחדת עדיף או שיא - למידע על זכויותיך לחץ

החלמה למבוטחים בביטוח בריאות פרטי

חברות הביטוח מציעות ביטוחי בריאות פרטיים במסלול אישי או קולקטיבי. רוב הפוליסות מכסות תשלום ימי החלמה בגין ניתוח אורתופדי, באופן חלקי או מלא. המימון הכספי שונה בין הפוליסות השונות וכרוך במספר התניות.

לבדיקת זכויותיך, ניתן לפנות למזכירות מרכז ההחלמה ואנו נסייע בבדיקת זכויותיך למול חברת הביטוח. ניתן לפנות אלינו במייל ואנו נתקשר אליך בהקדם האפשרי.

למרכז ההחלמה מול הים הסדרים עם חברות הביטוח והסדרים עם הארגונים והקולקטיבים הגדולים בישראל.

למידע נוסף על החלמה אורתופדית ובדיקת הזכויות בביטוח המשלים או בחברת הביטוח, ניתן לפנות למזכירות מרכז ההחלמה ואנו נשמח לסייע. טלפון : 03-6560605, או לשלוח מייל.

בדוק זכאותך להחלמה מהקופה!