בית הבראה לאחר אשפוז

אין דרך טובה יותר להחלים מפציעה או מחלה, מהאופציה האולטימטיבית של בית הבראה. אין ספק כי בית הבראה עתיד לזרז ולייעל את ההחלמה ולו משום שיש מי שמטפל בך 24/7 ולא רק בפן הרפואי, אלא גם באווירה מושלמת ותמיכה מלאה המקנה מצע נוח להתמודדות עם האירוע אותו עברתם. רבים עוברים ניתוחים קשים ומורכבים ולאחריהם הם חוזרים אל ביתם, שם אין מי שילווה ויתמוך בהם 24 שעות ביממה. על החולה, שעבר אירוע לב , כירורגי ובמיוחד ארוע אוטופדי שלאחריו הרבה פעמיים אסור לזוז או לחזור לשגרת היום יום שהוא בעיצומה של מחלה לא פשוטה, לנוח ולהיות בסביבה רגוע ותומכת. נכון שלא תמיד בשל המחלה או האירוע הכירורגי על האדם לשכב במיטה ללא תזוזה ולנטרל עצמו מהשגרה אלא להיפך, בהתאם ליכולותיו הפיזיות עליו לבצע פעולות מסויימות ועל כן לבחירת בית ההבראה יש חשיבות נעלה.

כיצד בוחרים בית הבראה

בבואכם לבחור בית הבראה (בין אם עברתם אירוע לבבי, אתם אחרי אשפוז ממושך, יש לכם בעיות אורתופדיות ועוד), עליכם לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  • מיקום המרכז – עליכם לבחור בבית הבראה הממוקם במקום מרכזי שמקורב אל בתי עסק לרבות מרכזי קניות, בתי קפה ופארקים שונים. ככל שבית ההבראה יאפשר לכם קרבה למקומות מרגיעים ולמקומות בילוי, כך אתם תוכלו לחזור מהר יותר לשגרה וליהנות במהלך היום יום מפעילויות שונות ומגוונות וכל זאת ללא רגע של שעמום אחד.
  • ארוחות – בחנו את סוג הפנסיון המוצע לכם בבית ההבראה. כל עוד הפנסיון מלא, הרי שאתם יכולים להיות שלווים ורגועים כי תקבלו את הארוחות בשעות המדוייקות ובהתאם לתפריט המומלץ לכם ביחס לבעיה הבריאותית בשלה הגעתם אל בית הבראה.
  • הפעלות גופניות – החלמה אולטימטיבית משלבת פעילות גופנית ועל כן עליכם לוודא כי בבית ההבראה בו בחרתם ישנן פעילויות גופניות המונחות על ידי צוות איכותי ומוכשר המתאים לכם את הפעילות ביחס למצבכם הגופני.
  • צוות המרכז – במשך כל שעות היממה מי שילווה אתכם הוא הצוות בבית ההבראה ועל כן עליכם לוודא כי הצוות הינו מקצועי ובעל יחסי אנוש גבוהים על מנת שיהיה לכם נעים בחברתם ותחושו נוח להעזר בו בעת הצורך.
  • סיוע סיעודי – אם אתם או יקיריכם נזקקים לסיוע סיעודי, בחרו בית הבראה בהתאם
  • הרצאות ופעילויות נלוות – בתי הבראה רבים מעניקים פעילויות נוספות בין היתר הרצאות במגוון נושאים. בכדי שתוכלו ליהנות מיתרונות נוספים, בחנו האם בתי ההבראה אותם אתם לוקחים בחשבון אכן משבצים בפעילות השגרתית גם הרצאות ופעילויות נוספות.
  • ונקודה אחרונה ומשמעותית איזה אוירה אתה מחפש אתה צריך לשאול את עצמך האם אני רוצה לשהות עם צעירים שעברו ארוע דומה מבחינה נפשית ופיזית שההשיה איתם יכולה להעניק לי תחושת שיתוף או בית אבות שהסבו קומה ממנו להחלמה (כך שתשהה עם אנשים מבוגרים עם טיטולים וכד.. או באוירה צעירה עם אנשים צעירים בנפשם ברוחם ובגילם).

מחפשים אחר בית הבראה מושלם? צרו קשר עם "מול הים" ותוכלו להבריא באווירה צעירה
ניתן להשיג אותנו במספר הטלפון: 03-6560605

בדוק זכאותך להחלמה מהקופה!